Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Acnecinamide Sivilce Mendili 15 Adet
Acnecinamide Sivilce Mendili 15 Adet

Acnecinamide Sivilce Mendili 15 Adet (3402)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 20,40 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 19,38 TL(KDV Dahil)
Yerli Üretim

Acnecinamide Peeling ve Temizlik Mendili Acnecinamide Exfollative Tissue

Acnecinamide Sivilce Mendili 15 Adet


Acnecinamide Peeling ve Temizlik Mendili

Acnecinamide Exfollative Tissue
Acnecinamide Eksfoliyatif Mendil kullanıma hazır, tek kullanımlık yüz temizleme mendilidir. Sebum, siyah nokta ve beyaz noktaları temizler.
 
Acnecinamide Eksfoliyatif Mendil ciltte peeling etkisi sağlayarak, ölü hücreleri üst tabakadan uzaklaştırır ve cildin yenilenme sürecini hızlandırır.
 
Acnecinamide Eksfoliyatif Mendil her tip sivilce için kullanılabilir. Herhangi bir rahatsızlık oluşturmaz. En iyi sonucun alınabilmesi için diğer Acnecinamide ürünleri ile birlikte kullanılmalıdır.
 
Acnecinamide Exfoliative Mendil yumuşak bir dokunuşla ölü deri hücrelerini uzaklaştırır, tıkanmış gözeneklerinizi açar ve cildinizi tazeler.
 
Acnecinamide Exfoliative Mendil;
 
. Ölü deri hücrelerini uzaklaştırır, siyah noktaları yok eder ve aşırı sebum üretimini kontrol altına alır,
. İltihap, kızarıklık, sivilce leke ve izlerini azaltır,
. Gözenekleri açar, aşırı yağı temizler,
. Cildin yenilenmesine yardım eder.
 
Acnecinamide Exfoliative Mendil cildi derinlemesine temizler ve ölü cilt hücrelerini yüzeyden uzaklaştırır. Ciltte yağ üretimini azaltır. Böylece ölü hücrelerin yapışarak gözenekleri tıkamasının önüne geçer. Cildin yapısında bir gelişme ve yenileme süreci başlatırken bunun yanında pürüzsüz bir görünüme de sahip olmanızı sağlar.
 
Kullanımı:
 
Acnecinamide Exfoliative Mendil'i temiz cilde hafif masaj yaparak uygulayınız. Günde bir defadan fazla kullanılmamalıdır. Sivilce sorunun şiddetine bağlı olarak haftada iki-üç kez yada gün aşırı kullanabilirsiniz. Tahriş meydana gelmesi durumunda kullanım sıklığı azaltılmalı veya kullanıma ara verilmelidir. Göze temas etmesinden kaçınılmalıdır. Teması halinde göz soğuk su ile yıkanmalıdır.

 

Ürün Miktarı
Diğer
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.