99 Konak Bakım Seti (8415)

Marka : 99
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 36,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 32,40 TL(KDV Dahil)

Bebekler İçin Yeni Doğan Bebek Şampuanı ve Bebek Yağı İçerir

99 Ürünleri

99 Konak Bakım Seti
Bebekler İçin Yeni Doğan Bebek Şampuanı ve Bebek Yağı İçerir

99 Erken ve Yeni Doğan Bebek Köpük Şampuanı

Yeni Doğan Bebekler İçin Doğal İçerikli Hassas Temizleyici ve Nemlendirici Köpük Şampuan

99 Erken ve Yeni Doğan Bebek Köpük Şampuanı özel başlığı ile elde edilen köpük, banyo sırasında yıkama kolaylığı sağlar. Bebek cildinin pH değeri ile uyumlu ve göz yakmayan bir formüle sahiptir.

Cilde zararlı sert ve tahrişi yüksek yıkama aktif maddeleri içermez. Düzenli kullanımda saç derisinin yağ dengesini düzenleyerek konak oluşumunu engeller; oluşmuş konakların giderilmesine yardımcı olur. Avocado Oil (Avokada Yağı) A-E-D vitaminleri bakımından zengindir. Derin ve yoğun nemlendirme sağlar.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

99 Bebek Yağı

Bebekler İçin Doğal İçerikli Nemlendirici Bebek  Bakım Yağı

Bebekler için tensel temas yani anne dokunuşu oldukça önemlidir. 99 Bebek Yağı kullanarak yapılan günlük masaj, bebek cildine sağlık kazandırırken, anne ve bebek arasındaki duygusal bağı eşsiz bir şekilde tamamlar.

Kullanımı:
99 Erken ve Yeni Doğan Köpük Şampuanı'nı banyo sırasında, hafifçe eğin ve avucunuzda sıkarak özel başlıktan köpük çıkmasını sağlayın. Köpüğü nemli saça uygulayın ve bir süre bekleyin. Saçı ve vücudu nazikçe masaj yaparak temizleyin. Sonrasında iyice durulayın. Bebeğinizin doğal bakımını tamamlamak için 99 Bebek Losyonu'nu ve 99 Bebek Kremi'ni kullanın.


Kullanımı:
99 Bebek Yağı'nı banyo sonrasında ve bebeğinizin her alt değişiminde masaj yaparak tüm vücuda uygulayın. Saç derisinde oluşan konakları yumuşatmak için banyo öncesi saç derisine uygulayıp 10 dakika bekleyin. Sonrasında bebeğinizin saçını nazikçe yıkayın. Bebeğinizin doğal bakımını tamamlamak için 99 Bebek Saç ve Vücut Şampuanı ve 99 Bebek Kremi ile birlikte kullanın.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.