YoungBlood Mineral Makyaj

 
Youngblood kadınların doğal güzelliğini ortaya çıkarmak için mineral makyaj serisini geliştirmek için bir vizyonu vardı. Ürünlerin içeriğinde doğadaki en saf ve en kaliteli içerikler içermektedir. Her yaşa ve her cilt tipine göre ürünleri bulunmaktadır. Bu sayede sağlıklı bir görüntü elde edilmektedir. Sağlığına önem veren kadınlar mineral makyajı keşfettikçe Youngblood birinci sıraya yükselmektedir. Kadınların en çok rahatsız olduğu makyaj ürünü fondöten seçimidir. Youngblood Makyaj Ürünleri mineral makyaj özelliği sayesinde gözenekleri tıkamadan ve cildi koruyarak bakım yapmaya yardımcı olur. Hem mükemmel bir cilde hem de sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmaya çalışır. Güneş koruyucu özelliği ile cildin daha genç ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Fondöten uygulaması ya da seçimi bir çok kadın için zordur. Youngblood Fondöten toz, likit ve compact fondötenleri ile gözenekleri tıkamadan ve kolay uygulama ile her cilt tipine uygundur. Toz fondöten uzun süre kapatıcı olanağı sağlar. Likit fondöten cilde nemlilik kazandırarak 20 den fazla okyanus mineralleri içerir. Compact fondöten ise sıkıştırılmış pudra anlamına gelmektedir. Mat ve pürüzsüz görünüm için pirinç tozu ve mineraller birleşiminden oluşmuştur. Kapatıcı özelliği yanı sıra hem tek başına hem de ikisi bir arada pudra/fondöten gibi kullanılabilir.

Fondöten gibi allıklarında cilt tipine ve cilt rengine uyumlu olmalıdır. Youngblood Allık toz ve compact ürünleri ile cildinize istenilen bakımı sağlar. Toz allık ipeksi bir his kazandırarak doğal bir görünüm sağlar. Compact allık cilde canlılık kazandırarak doğal bir görünüm sağlar.

Diğer bir kapatıcı olan Youngblood Pudra nemi ciltte hapseder ve doğal olarak fazla yağı emer. Yüksek performanslı, şeffaf, ultra ince ve super ipeksi bu pudra kusurları, kırmızılığı dağıtarak kusursuz ve gözeneksiz bir cilt sağlar.

Mineral pudra ve mineral fondötenleri cilde uygulamak için sağlıklı ve kolay uygulamasına yardımcı Youngblood Fırça sentetik ve doğal maddelerden yapılmıştır. Allık, fondöten, pudra ve göz çevresi için fırçaları bulunmaktadır. Kolaylık sağlayarak mükemmel uygulama sağlamaya yardımcı olur.

Tüm Youngblood ürünlerine uygun fiyata ve kolaylıkla www.dermokozmetik.com adresimizden kolayca ve rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.