Bionike Acnet & Acteen Ürünleri

Yağlı ve akneye eğilimli cilt tiplerine uygun ürünleri bünyesinde barındıran bir seridir. Tüm ürünlerinin yelpazesi sinerjik anticomedogenica ve seboregulating dayanmaktadır. Çevresel şartlar, akne tedavisi amaçlı kullanılan ürünler, hormonal bozukluk ve ergenlik döneminde ciltte akneler görülebilir. Aknelerin oluşma sebeplerinden en önemlisi ise gözenek tıkanıklığıdır. Cilde yapışan yağ ve kir gözenekleri tıkayarak sivilce ve akne oluşumuna neden olur. Bunun önüne geçmek için mutlaka temizleyiciler kullanılmalıdır. Bionike Temizleme Jeli ve Bionike Temizleme Köpüğü ideal bir ürün olabilir. Ayrıca yağlı ciltlerin diğer bir sorunu olan parlama cildin kötü görünmesine ve makyajı kusmasına neden olur. Bunu için yapılması gereken Bionike Sebum Düzenleyici Krem ve Bionike Gündüz Kremi kullanmaktır. Ciltte oluşan kusurlar var ise bunlar için Bionike Kapatıcı Krem kullanılabilir. Bunun gibi birçok ürünü detaylı incelemek için sitemizi ziyaret ediniz.

Nemlendirici Matlaştırıcı ve Sebum Normalleştirici Gündüz Kremi
67,05 TL KDV Dahil
74,50 TL KDV Dahil
Bionike Acteen Dengeleyici Temizleme Köpüğü
49,05 TL KDV Dahil
54,50 TL KDV Dahil
Bionike Acteen Arındırıcı ve Soyucu Temizleme Jeli
49,05 TL KDV Dahil
54,50 TL KDV Dahil
< 1 >
Geri Bildirim
Görüşleriniz bizim için değerli Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz!

Alışveriş deneyiminizi nasıl değerlendirirsiniz?

Hiç beğenmedim
Beğenmedim
Bir fikrim yok
Beğendim
Sevdim

Cevap almak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Sayfadaki bir alanı seçin.

Geri bildirimde bulunmak istediğiniz alan varsa seçiniz. Herhangi bir yere tıkladıktan sonra istediğiniz alanı seçili hale getiriniz.

Geri bildirimde bulunmak istediğiniz alan varsa seçiniz. Herhangi bir yere tıkladıktan sonra istediğiniz alanı seçili hale getiriniz.