La Roche Posay Hassas ve Kızarık Cilt Ürünleri

Hassas ciltler, cilt bariyerlerinin zayıf, korunmasız olmasından dolayı çevresel faktörlere karşı fazla duyarlı bir cilt tipidir. Koruyucu bariyerleri zayıf olan cilt çok çabuk reaksiyon verir. Kızarıklık, yanma, kaşıntı gibi reaksiyonlar hassas cildin başta gelen problemlerindendir. Hassas ve kızarık cildinize La Roche Posay Yoğun Bakım Jeli' ni uygulayarak cildinizin günlük bakım ihtiyacını karşılayarak, cildinizdeki hassasiyeti yatıştırıcı ve rahatlatıcı mükemmel bakım bir oluşturabilirsiniz.
Hassas ciltlerde damarlar cilt yüzeyine daha yakın olduğu için cilt çabuk kızarır. Cilt bariyerlerini korumak için kimyasal içeren ürünlerden uzak durulmalı, hassas ciltler için geliştirilmiş ürünler tercih edilmelidir. Hassas cildi güçlendirmek, cildin nem dengesini sağlamak ve kılcal damar kızarıklığını hafifletmek için La Roche Posay Renkli Bakım Kremi mükemmel bir cilt dokusu sağlayabilirsiniz. Cilt tonuyla uyumlu yapısı ve güneş koruyucu filtreler ile cildi güneşin zararlı etkilerinden korur. Hassas cildi koruyucu, nemlendirici ve güçlendirici bakım için idealdir.
Kızarık ciltler için La Roche Posay Kızarıklık İçin Bakım Kremi ile cildin kızarıklık etkisini hafifletici, cildi rahatlatıcı bakım yapabilirsiniz. Cildi nemlendirici, güneşin etkilerinden koruyucu bakım kremidir. La Roche Posay hassas ve kızarık ciltler için özel olarak geliştirilmiş bakım serisi ile cildi rahatlatıcı, cildin reaksiyonlarını sakinleştirici mükemmel ürünler sunar.

Hassas Ciltler için Kızarıklıklar İçin Renkli Bakım Kremi
67,92 TL KDV Dahil
89,90 TL KDV Dahil
Kızarıklıklar İçin Ambophenol İçeren Yoğun Bakım Jeli
72,17 TL KDV Dahil
84,90 TL KDV Dahil
Kılcal Damardan Kaynaklanan Kızarıklıklar İçin Güneş Koruyuculu Bakım Kremi
72,17 TL KDV Dahil
84,90 TL KDV Dahil
< 1 >
Geri Bildirim
Görüşleriniz bizim için değerli Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz!

Alışveriş deneyiminizi nasıl değerlendirirsiniz?

Hiç beğenmedim
Beğenmedim
Bir fikrim yok
Beğendim
Sevdim

Cevap almak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Sayfadaki bir alanı seçin.

Geri bildirimde bulunmak istediğiniz alan varsa seçiniz. Herhangi bir yere tıkladıktan sonra istediğiniz alanı seçili hale getiriniz.

Geri bildirimde bulunmak istediğiniz alan varsa seçiniz. Herhangi bir yere tıkladıktan sonra istediğiniz alanı seçili hale getiriniz.